WODZIREJ 2.0

DZIĘKUJEMY ZA TĄ EDYCJĘ!

Dla kogo?

Szkolenie to jest dla ludzi, którzy potrafią w ładny i płynny sposób poprowadzić imprezę pod kątem muzycznym. Potrafią wykonywać przy pomocy konsolety miks bezpośredni oraz pośredni.

Jeżeli chciałbyś podnieść swoje umiejętności pracy z mikrofonem, organizowana zabaw, animacji(nie tylko weselnych), podnieść swoje kwalifikacje i po prostu zarabiać więcej to szkolenie jest zdecydowanie dla Ciebie.

Specyfika

Co charakteryzuje nasze szkolenie WODZIREJ 2.0?

Jest to dwudniowa bardzo intensywna sesja szkoleniowa dla wszystkich tych, którzy chcą wejść na wyższy poziom jako wodzirej, konferansjer czy animator.

Szkolenie to jest tylko i wyłącznie dla osób szalenie zmotywowanych. Plan jest doładowany po same brzegi i nie ma tutaj czasu na nudę ani odpoczynek. Ogromna dawka wiedzy i praktycznych zajęć to coś co charakteryzuje szkolenie WODZIREJ 2.0

SKĄD NAZWA WODZIREJ 2.0?

Tworząc projekt WODZIREJ 2.0 postanowiliśmy zebrać ludzi najlepszych w swoim fachu.

Zawsze w każde nasze szkolenie wkładamy całe nasze serca i know-how tak, abyś po jego sumiennym odbyciu mógł/mogła wskoczyć na wyższy poziom oferując wyższą jakość swoim przyszłym klientom.

Chcesz się zapisać?

Zakończyliśmy edycję szkolenia WODZIREJ 2.0 i z uwagi na nasze bardzo duże zaangażowanie w ten projekt i jego czasochłonność nie planujemy kolejnej edycji w
2024 roku.

Z uwagi na duże zainteresowanie szkoleniem WODZIREJ 2.0 przyjmujemy już listę chętnych na kolejny termin.

Zgłoszenia przyjmujemy mailowo pod adresem:
office@djpromotion.com.pl